Народный депутат Ирина Бережная на Politiko

Народний депутат України Ірина Бережна

Член комитета Верховной Рады по вопросам правосудия, а так же Глава подкомитета по вопросам защиты прав, свобод, интересов граждан и систематизации, адаптации законодательства Украины к международно-правовым стандартам в сфере правосудия и статуса судей Комитета Верховной Рады по вопросам правосудия. 

Профиль на Политико — http://politiko.com.ua/profile-106297

Сайт Ирины Бережной — http://www.notar-berezhnaya.com.ua/

К Politiko присоединилась Партия малого и среднего бизнеса Украины и ее глава Ярослав Месяц.

Партия малого и среднего бизнеса Украины – это добровольное объединение граждан Украины, которые сознательно и ответственно защищают во власти интересы среднего класса населения, к которому принадлежат, а также, в целом, — народа Украины, неотъемлемой составляющей которого они являются.

Главным заданием Партии есть создание мощного среднего класса, как залога экономического развития и благосостояния нашей страны.
Основная цель деятельности Партии – содействие возрождению и процветанию в Украине среднего класса путем преодоления бедности и социального неравенства.
Среди главных приоритетов Партии:

— развитие правового государства как залога единого закона для всех;
— всесторонняя поддержка и стимулирование активных категорий населения;
— создание благоприятных условий для самореализации граждан и возможностей достойного заработка;
— защита интересов малого и среднего бизнеса на всех уровнях государственной власти.
Главою Партии является Ярослав Анатольевич МЕСЯЦ.

Politiko — партнер ежегодного форума «Козацькі звитяги»

«Козацькі Звитяги»
— територія українських традицій!           Час та місце проведення:  1-3 жовтня, з 10:00 до 23:00, «Парк Київська Русь» с.Копачів, Обухівський р-н  
Мета форуму: Відродження та продовження історико-культурних традицій українського козацтва,  козацької бойової культури, популяризація народних промислів та традиційних видів відпочинку.
Ми перетворимо кожного відвідувача на активного учасника подій, дамо змогу долучитися до традиційних ремесел, бойових мистецтв та видів дозвілля! Кожен відвідувач зможе власноруч виготовити для себе сувенір на згадку.
В програмі форуму- показові виступи, спортивні змагання та майстер-клас з бойового козацького мистецтва   (серед дорослих та дітей), турнір та навчання з Корабельного більярду, шоу-програма української музики, майстер-класи майстрів народних ремесел (соломка, лозоплетіння, вишивка, писанкарство та ін.), показові тренування, навчання та лекції з бойових мистецтв, традиційна українська езотерика (таємниці характерників), виставка – продаж виробів народних майстрів.  В рамках форуму також буде проведено конкурс «Козак року», конкурс краси Українська Амазонка,  змагання серед ВНЗів Києва, мотофестиваль «Тарасова гора» та фестиваль психологічних тренінгів «Альфа-Фест»
Поринь у атмосферу козацтва, та відчуй себе сучасним козаком!Козацькому Роду Нема Переводу!   Усі відвідувачі зможуть: — відпочити на свіжому повітрі, серед української природи в справжньому старовинному українському селі;  — взяти участь в традиційних іграх та козацьких забавах;- навчитися грати в Корабельний більярд; — підвищити свій духовний рівень та познайомитись з традиційними методиками розвитку людини;- придбати вишиванки, глиняний посуд, писанки, національні музичні інструменти та інші сувеніри народних майстрів; — отримати Український Паспорт Здоров’я
Сучасним козакам буде цікаво:- навчитися традиційним козацьким прийомам самооборони ,- відвідати виставку зброї,- взяти уроки у справжніх майстрів ремесел (ковальство, різьба по дереву, гончарство);- навчитись традиційних козацьких розваг,- випробувати себе у силових змаганнях;
Жіноцтву буде цікаво: — отримати уроки від народних майстрів вишивки, лозоплетіння, ткацтва, гончарства;- виготовити для власних дітей найкорисніші в світі  іграшки – зроблені маминими руками; — сплести віночок на щастя;- потанцювати в веселому хороводі,  навчитися українських пісень та танців.
Дітям буде цікаво:- побачити те, що вони зазвичай бачать тільки на сторінках підручників та телевізійних передач про історію України,- зануритись у світ пригод та розваг Корабельного більярду,- виготовити традиційні іграшки та прикраси власноруч; — покататися на козацьких конях,   — послухати казку та взяти участь у виготовленні справжнього солом’яного бичка;- відкрити для себе українську культуру разом з батьками!

Місце проведення фестивалю  «Парк Київська Русь»   — Центр культури та історії Київської Русі  www.parkkyivrus.com Доторкнись до українських традицій та навчись розважатись по-українськи!

Полтавский городской голова Андрей Матковский на Politiko

Депутатська діяльність
З березня 2006 року депутат Полтавської міської ради п’ятого скликання від виборчого блоку “Блок Юлії Тимошенко.” (Член партії ВО “Батьківщина.”)
З 19 травня 2006 року – секретар міської ради.
Міським головою обраний на позачергових виборах Полтавського міського голови 26 листопада 2006 року. (Набрав 53,78 відсотка голосів).

Профиль мера Полтавы Андрея Матковского — http://politiko.com.ua/profile-126421

Днепропетровский мер Иван Куличенко на Politiko

Общественно-политическая деятельность:
03.2000 – 12.2006 – Вице-президент Ассоциации городов Украины и общин;
12.2006 – по сей день – Президент Ассоциации городов Украины и общин.
06.2002 – 2006 – Вице-президент Палаты местных властей Конгресса местных и региональных властей Совета Европы.
С 2002 года по сей день – Глава делегации Украины в Конгрессе местных и региональных властей Совета Европы.

Профиль Ивана Куличенко на Политико — http://politiko.com.ua/profile-124405

Виталий Алайбов присоединился к Politiko

Виталий Алайбов присоединился к Politiko. Его профиль на Politiko — http://politiko.com.ua/profile-116753
Немного о политике:
С 2006 г. — председатель Совета Одесской областной организации партии
«Справедливость».
С 2008 г. — помощник генерального комиссара по региональному развитию
Международной Полицейской Корпорации Общественной Безопасности.
C 2009 г. — Лидер гражданской инициативы «Одесса начинается с нас!».
С 2010 г. — Председатель Одесской общественной палаты.

Политическая социальная сеть Politiko стала партнером BridgeCamp.

BridgeCamp. Киев. 16 октября16 октября 2010. Киев. BridgeCamp — однодневный социальный баркемп, посвященный горячим вопросам, задачам и проблемам некоммерческих организаций.

Что такое BridgeCamp 2010 Киев?

Место встречи людей, каких немного в этой стране.
Людей, которые занимаются чем-то непонятным большинству.
И сотрудничают вместо того, чтобы конкурировать.
Людей, которые думают по-другому и делают то, что не могут не делать.
Даже если им за это не платят.
При этом они успешны и с ними стоит познакомиться.
Их стоит увидеть и услышать.
Это люди будущего.
И эти люди собираются в Киеве 16 октября 2010 на BridgeCamp 2010 Киев
Место встречи — Национальный педагогический университет имени М.П. Драгоманова

Многие участники и организаторы BridgeCamp — активные блоггеры на Политико.

Больше информации на сайте http://bridge.camp.org.ua

«Союз молоді регіонів України» приєднався до Politiko

«4 липня 2002 року Міністерство юстиції України зареєструвало Всеукраїнську молодіжну громадську організацію “Союз молоді регіонів України”. Стратегічним партнером для себе СМРУ визначила Партію регіонів України. «
Очікуємо, що багато членів СМРУ приєднаються для конструктивних дискусій і інформування про свою діяльність спільноту Politiko.