Політичні соціальны мережі в Російській Федерації.

Хоч в РФ в плані політики все жорсткіше, але політичні соціальні мережі були вже створені в далекому 2007 році.

http://politikaonline.ru/ — Сообщества на Политика online — это абсолютно новая сила, которая могла появиться только в современном обществе Народной России и только в мире, где действуют технологии, как никогда способные объединять. Сами пользователи наполняют проект смыслом и информацией. Пишут мысли, делятся новостями, проводят политакции, организуются в сообщества, тем самым активно влияют на политическую жизнь страны. Вместе мы сила.

http://yapolitik.ru/  — Это сайт — сообщество о политике, цель которого — обмениваться своим мнением, новостями о политике. Сайт построен по принципу сообщества, которое регулирует жизнь данного сайта, выбирает самые интересные темы и статьи, и делает сайт и его содержимое лучше.

Чем лучше будут ваши стати и комментарии – тем выше у вас будет карма и тем больше у вас будет возможностей для успешной работы в формате данного сообщества.

Да, мы все делаем этот сайт лучше и сами выбираем на сколько качественная будет информация в нашем поле взаимодействия.

Для начала вам нужно зарегистрироваться в системе. Дальше вы можете вступить в какой нибудь ранее созданный блог (например "Новости политики"), или создать коллективный блог, который отсутствует в нашем сообществе и который будет интересен другим. Или же вы можете писать сообщения в свой личный блог, который создается автоматически после вашей регистрации.

Коротше це клон Хабру .

 Продовження завтра 🙂

Політики в інтернеті.

І в цьому немає нічого дивного. Інтернет для політиків виконує наступні функції:

1. Комунікабельна. Політики мають можливість спілкуватися з людьми, як з тими хто їх підтримує так і з тими хто не підтримує.

2. Інформаційна. Інформувати прихильників і тих хто ще не визначиася про свою діяльність.

2.1. Агітаційна

2.2. Новинна

2.3. Аналітична

2.4  Доповідна

3. Зворотній зв"язок. Можливість бачити реакцію на свої дії, та своєчасно виправляти помилки. Оце є найголовнішим!

4. Ще одна, але я не буду її писати:)

Ось хто вже з українських політиків з'явився в інтернеті.

Арсеній Яценюк: http://twitter.com/yatsenyuk , живенько, стиль написання пана Арсенія, але все таки мені здається, що то Андрій або Євген 😉 Є ще сайт ініціативи Арсенія Петровича  ФронтЗмін .

Віктор Ющенко:  http://twitter.com/President_UA , він мене розчарував, вони просто штампують новини з сайту президента — брєд! Пане Президенте, проконсультую по коммунікаціям в інтернеті безкоштовно! Дайте хоч одному професіоналу зробити гарно справу!

Леонід Черновецький: http://www.chernovetskiy.com.ua/   цілий свій сайт, ну пане Леоніде молодець. Кожен має право жити краще! 🙂 Це слоган цього сайту. Погано, що немає можливості спілкування он-лайн.

Юрій Луценко: http://blog.nso.org.ua/blog/32/  розсмішив мене цей блог:) один пост і 14787 коментарів! І що цікаво на 508 коментарі така фраза Юрія Луценка

№ 508 Юрій Луценко (com.ua) 16:12 25.07.07

 

Дістали! ! Блог закриваю. Усім пока.

 

Анатолій Гриценко: http://www.grytsenko.com.ua/blog.html теж є свій сайт і свій блог, навіть відповідає там, молодець!

 

Щодо російських політиків:

Дмитро Медведєв: http://www.kremlin.ru/sdocs/vappears.shtml відкрив свій відеоблог- геніально! Я б ще йому порадив вести відеолекції, відеосемінари дивився б з задоволенням (так, це моя ідея, нікому не розповідати!).

 

Щодо політиків США:

Барак Хусейн Обама: http://www.barackobama.com/index.php ціла соціальна мережа для нього створена і ніхто не кричить "О скільки вже цих соцмереж наробили!" (це я про деяких знавців тенденцій в інтернеті) люди об'єднуються в мережі, щоб діяти разом, а не в хаосі.

Хіларі Клінтон: http://www.hillaryclinton.com/ 

Джон Едвардс: http://www.johnedwards.com/

Майк Хакабі: http://www.mikehuckabee.com/

Що цікаво, на американських сайтах є кнопочка "$ contribute" — внесіть вклад $. 

В наступній доповіді напишу про політичні соціалні мережі, які є в світі. Коли в листопаді 2008-го, прийшла думка зробити Politiko.com.ua   , я думав, що це геніальна ідея і такого ніхто в світі ще не придумав, але, як виявилось, вже такі були. Що радує, що саме такої не має ні в кого 🙂

В уанете запустят политическую социальную сеть

В уанете в скором времени начнет свою работу социальная сеть политической направленности Politiko.

На сайте говорится о том, что это первая украинская социальная сеть, где люди объединяются для выражения своих политических взглядов, а политические партии и общественные организации продвигают свои идеи и программы развития Украины.

Остальное на Дело.ЮА

 

Автору, спсибо за статью.

В Уанете появится политическая социальная сеть

24.02.2009 Рубрики: Веб, Публикация: Антон Труханов.
Постоянный адрес статьи: http://ain.com.ua/archives/9490

В Уанете в скором времени появится первая социальная сеть политической тематики — Politiko.

Как говорится на сайте, социальная сеть Politiko создана для того, чтобы люди могли объединяться для выражения своих политических взглядов, а политические партии и общественные организации имели возможность продвигать свои идеи и программы развития Украины.

Официальный запуск Politiko назначен на весну 2009 года. В настоящий момент сайт работает в статусе закрытой бета-версии. Все желающие могут оставить на politiko.com.ua свои данные (имя, электронную почту и определение политических взглядов), чтобы иметь возможность попробовать новый сервис одними из первых.

По словам создателей, эта социальная сеть поможет пользователям определиться с политическими взглядами, найти политических единомышленников, общаться с политиками и экспертами в этой сфере, вести блог, строить свой политический образ и другое.

Следует отметить, что в свете приближения выборов некоторые украинские политики уже обратили пристальное внимание на интернет. Так, Арсений Яценюк недавно открыл собственный аккаунт в популярном сервисе микроблоггинга Twitter (twitter.com/yatsenyuk), а также запустил блог на платформе «Живой журнал» (yatsenyuk.livejournal.com).

 

Від команди "Політіко" : висловлюємо вдячність АІН — ain.com.ua та автору статті за розміщену новину.

Деякі вже задані питання.

Чия це ініціатива?

Це ініціатива молодих спеціалістів. Випускників КПІ, Академії праці і соціальних відносин, КНУ ім. Шевченка.
Наша команда — веб-програмісти, маркетологи, економісти і політологи. А також маємо підтримку від молодіжних організацій, громадскьких організацій, ВНЗ, політологів. Хто допомагав в організації проекту всі будуть у так званому Thank you list…

 Хто фінансує цей сайт?

Наші активи це — знання, професіоналізм, досвід, ентузіазм, патріотизм і бажання зробити щось гарне для нашої країни, особливо в такий час.

Політика це бруд! Навіщо його місити?

Відповім на питання питанням. Якщо грощі це бруд, то чому бруд не грощі? Якщо політика це бруд, то чому бруд — не політика? Люди самі обирають чим для них є політика. Наприклад, для мене політика — це можливість висловити свої думки, своє відношення до того, що відбувається в Україні, висловити свої ідеї розвитку України, оцінити діяльність політиків.

Якщо є ще питання пишіть… 🙂

Стартуємо блог про проект Politiko.com.ua

Тут ми будемо розміщувати інформацію про проект — політична соціальна мережа —  Politiko.com.ua

Як ми починали, що зараз робимо і чого хочемо досягти.

З повагою,

команда Politiko.com.ua